Spoštovani starši!

Na skupnem roditeljskem sestanku, meseca maja, smo vas seznanili z večjo spremembo prihajajočega šolskega leta, izvajanjem RAZŠIRJENEGA PROGRAMA (RaP) v celoti. Eno zadnjih tehničnih opravil je formiranje skupin, zato vas prosimo, da v predviden okvirček s križcem označite tisto dejavnost razširjenega programa, ki jo bo vaš otrok obiskoval (glej primer izpolnjene prijavnice). V kolikor določene dejavnosti ne bo obiskoval, pustite okvirček prazen. Opise dejavnosti najdete na spletni strani.

Dodajamo, da je vključitev v RaP prostovoljna, po vpisu pa je obiskovanje obvezno.

Izpolnjene PRIJAVNICE (6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B, 9. A in 9. B) za RaP vrnite po mailu rap@os-majsperk.si, do nedelje 1. 9. 2024.

Na spletni strani šole najdete tudi

URNIKE,

VOZNE REDE ŠOLSKIH AVTOBUSOV in

VABILO ZA PRVI ŠOLSKI DAN.

Zaupajmo v naše sposobnosti.                                                                           Zaposleni v JZ OŠ Majšperk