AVTOBUSNI PREVOZI OB PONOVNI VRNITVI UČENCEV V ŠOLO

Od ponedeljka, 22. 2. 2021 bodo potekali šolski avtobusni prevozi po ustaljenem urniku, kot pred izrednimi razmerami.

Učenci vozači morajo na šolskih avtobusih nujno upoštevati priporočila NIJZ (razkuževanje rok ob vstopu, nošenje mask, varnostna razdalja) glede preprečevanja okužb s COVID-19, saj je zdravje nas vseh na prvem mestu.

Masko, ki jo bodo učenci uporabljali na avtobusu, uporabljajo tudi v šoli, ko se zadržujejo v skupnih prostorih.

Staršem učencev vozačev priporočamo, da v lepem vremenu vzpodbujajo svoje otroke za trajnostne prihode in odhodi v šolo (pešci, kolesarji), še posebej tam, ko je njihovo stalno prebivališče od šole oddaljeno manj kot 4 km in je s prometno signalizacijo in infrastrukturo poskrbljeno za varno šolsko pot.

Tako bodo otroci postali samostojnejši, odgovornejši, kar je prav gotovo ponos vsakega starša in naše šole.

Šolski prevozi – 2020/21

Majšperk, 12. 2. 2021                                                                                  Petra Dolenc, pomoč. rav.