V šolskem letu 2024-25 vas ponovno vabimo, da se pridružite akciji zbiranja pločevink na naši šoli, s katero želimo prispevati k ohranjanju okolja in vzgoji mladih za odgovorno ravnanje z odpadki. Pločevinke zbiramo skozi celotno šolsko leto oz. do preklica. Prosimo, da zbrane pločevinke oddate pri hišniku na OŠ Majšperk ali pred vhodom na POŠ Ptujska Gora in POŠ Stoperce. Vreča z zbranimi pločevinkami naj bo opremljena s podatki učenca ali razreda. Zbiramo samo pločevinke z oznako ALU. Zbrane pločevinke bomo predali v reciklažo, sredstva pa bodo namenjena posameznim oddelčnim skupnostim za porabo po lastnih željah oz. dogovoru. V akciji sodelujemo VSI: učenci, starši in zaposleni, povabite pa tudi prijatelje, sorodnike in sosede. VSAKA PLOČEVINKA ŠTEJE!

ZAHVALJUJEMO SE VAM ZA VAŠ PRISPEVEK.