V Tednu otroka smo v četrtek, 10. 10. 2019, z učenci višjih razredov pripravili prvošolcem lep sprejem v Šolsko skupnost. Nika Aubel je spretno povezovala program in najprej napovedala nastop učencev, ki obiskujejo interesno dejavnost Folklora. Nato je David Aubel zaigral na kitaro,  Lovro Kurnik pa zapel Lunco. Marko Potočnik je prebral nasvete učencev iz višjih razredov. Nato je Alja Šoba povedala šalo o Janezku v šoli. Ajda Bezjak je zapela pesem Šola, da se ti zrola. Na koncu so se prvošolci z zaobljubo zavezali, da bodo vestno opravljali šolsko delo, da se bodo spoštovali med seboj in si pomagali, skrbeli za red na šoli in ustvarjali prijetno šolsko vzdušje. Razveselili so se tudi darilca, ki jim bo ostal v spomin.

NASVETI PRVOŠOLCEM

Čim več se uči in beri.                        Nace in Tian, 2. r

Bodi priden.                                        Lea, 3.r

Bolj poslušaj učiteljico.                      Jakob in Matic, 3. r