Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Radosti poletnih šolskih počitnic se počasi iztekajo, zato vas vabimo, da skupaj optimistično začnemo in tako tudi končamo novo šolsko leto.

Pričakujemo vas v četrtek, 1. septembra 2022, ob 7.30, ko se bomo ponovno srečali v šoli.

Da bo šolsko leto varno in prijetno, je pomembno predvsem, da v šolo prihajamo zdravi.

Prvi šolski dan bomo imeli dan dejavnosti, ki se bo končal ob 12.10.

Učenci s seboj prinesejo šolsko torbo (za šolske učbenike), šolske copate in peresnico.

PREHRANA

Za vse učence bo ta dan organizirana malica, kosilo in opoldanska malica. V primeru, da vaš otrok ne bo imel kosila oz. druge malice, obrok odjavite najkasneje do srede, 31. 8. 2022, do 08.00.

ŠOLSKI AVTOBUSNI PREVOZI

Šolski avtobusni prevozi bodo zjutraj po aktualnem voznem redu (glej spletno stran šole,) popoldanski avtobusni prevozi pa bodo organizirani izpred  šole  ob 12.25 (smer Grdina, Kosovo Sedlo), 12.40 (smer Zelena dolina, Strelišče, Kupčinji Vrh – Adam).

Ta dan prav tako NE BO podaljšanega  bivanja.

Starši, ki pridete po otroke ob zaključku šolskih obveznosti, le-te počakate pred šolo.

Z veseljem vas pričakujemo.                                                                                         Zaposleni v JZ OŠ Majšperk