V tednu med 23. 9. in 27. 9. smo na OŠ Majšperk izvedli aktivnost Gremo peš s kokoško Rozi. Namen projekta je bil vzpodbujanje  učencev, da v šolo prihajajo na trajnosten način (peš, s kolesom, s skiroji, s šolskimi avtobusi, z avtomobilom skupaj s prijatelji).

Na ravni države je bil zastavljen cilj – povečanje prihodov učencev v šolo na trajnosten način za 7% glede na izhodiščno stanje, katerega pa smo v tem tednu naši šoli presegli za kar 17,5% in tako dosegli povečanje prihodov naših učencev v šolo na trajnosten način za 24,5%.

Ponosni smo na naše učence, ki se zavedajo, kako pomembna je skrb za lastno zdravje, krepitev socialnih veščin in skrb za okolje tudi za naslednje rodove. Želimo si, da bi trajnostni način prihoda v šolo učenci, starši in zaposleni v zavodu ohranjali tudi v naprej.

ČESTITKE UČENCEM  ZA ODLIČNE REZULTATE!

Kolektiv OŠ Majšperk