Spoštovani starši in dragi učenci,

obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije za sedem dni podaljšala ukrepe za zajezitev in obvladovanje epidemije covid-19. To pomeni, da od ponedeljka, 30. 11. 2020 do 4. 12. 2020 ostane v veljavi izobraževanje na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda.

Vrnitev vsaj dela učenk in učencev v šolske klopi je verjetnejša od 7. 12. 2020 ob izboljšanju epidemiološke situacije v državi, zato vas naprošamo, da tudi v zasebnem življenju upoštevate priporočila NIJZ, ki za čas trajanja epidemije odsvetuje druženje z drugimi osebami izven družine. O izvajanju vzgojno-izobraževalnega dela v šolah, vas bomo nemudoma obvestila.

V naslednjem tednu tako vzgojno-izobraževalno delo še naprej poteka po ustaljenem urniku izrednih razmer v spletnem okolju Microsoft Teams.

Z lepimi pozdravi in pazite na svoje zdravje.

Kolektiv osnovne šole Majšperk