V torek, 25. 4. 2023, smo po nekaj letih premora ponovno pripravili prireditev ob dnevu podružnične osnovne šole Ptujska Gora. Tokrat smo jo izvedli v dvorani Doma krajanov Ptujska Gora in jo docela napolnili.

V vlogi voditeljev sta se predstavila Jure Vinkler in Lara Topolovec. Otroški pevski zbor nam je zapel tri čudovite pesmi. Šolska dramska skupina nam je z igrico in polžem Vladimirjem dokazala, da se počasi daleč pride. Učenci 1. in 2. razreda so zaplesali Krokodile, učenci 3. in 4. razreda pa ples Zapleši z nami.

Po prireditvi smo se z nasmeški na obrazih odpravili v šolo, kjer smo imeli večerjo. Po večerji smo se na trgu sladkali s pečenimi penicami in jabolki, kasneje pa se podali še na sprehod z lučkami. Uspešen dan smo zaključili s plesom v pižamah. Prebirali smo tudi literarno delo Mali princ, s katerim smo obeležili Noč knjige.

Preživeli smo čudovit popoldan, lep večer in noč.