V tednu otroka, katerega tema je bila Otrok- nepopisan list, smo izvedli številne dejavnosti. Vsak dan se je dogajalo kaj zanimivega.

Imeli smo tehniški dan, kjer smo sodelovali v štafetnih igrah in se družili s prijatelji iz Majšperka pri peki kostanjev. Prisluhnili smo življenjski zgodbi paraplegika Igorja Plohla, ki se nas je vse zelo dotaknila.

Družili smo se s prijatelji iz vrtca na Ptujski Gori in se fotografirali v foto kotičku.

Ogledali smo si film Vrvež v moji glavi in imeli dan smešnih frizur.

Prvošolce smo sprejeli v šolsko skupnost in ob tej priložnosti pripravili kratek kulturni program.

Vsi otroci si zaslužijo ljubezen, druženje z vrstniki, oporo, pomoč ter priložnosti za razvoj svojih talentov in interesov. Tudi med nami se skrivajo pravi talenti. Najdete jih v galeriji.