V četrtek, 10. 10. 2024, je bil za prvošolko na POŠ Stoperce prav poseben dan. Njeni vrstniki so pripravili sprejem s kratkim kulturnim program pred slovesno zaobljubo. Drugošolci so se predstavili z deklamacijo. Vsi učenci šole so skupaj zapeli in zaplesali. Program so povezovali četrtošolci in prav tako vodili prvošolko skozi njeno zaobljubo, da bo odgovorno opravljala šolske obveznosti ter imela spoštljiv odnos do drugih. V spomin in opomin je prejela izrečeno zaobljubo v obliki diplome. Ob tem ji iskreno čestitamo.

Po sprejemu so vsi učenci šole na Pokaži kaj znaš pokazali eno svojo spretnost ali sposobnost pri kateri so uspešni. Imeli smo pevske točke, trike s kartami, glasbeni nastop z glasbilom, izvedbo poskusov in kar nekaj športnih trikov z raznimi rekviziti. Za pokazano jim učiteljici iskreno čestitava in upava, da bova v prihodnje še lahko opazovali razvoj njihovih talentov.