Ko nam nekaj spodleti, se nič ne spremenimo, dobimo pa priložnosti, da jutri postanemo še boljši. Te priložnosti želimo v prihajajočem šolskem letu z vami deliti zaposleni v JZ OŠ Majšperk.

Pričakujemo vas v ponedeljek, 2. septembra 2024, ob 7.30.

Z učenci OŠ Majšperk se dobimo v šolskem amfiteatru, v primeru padavin pa v telovadnici; z učenci POŠ Ptujska Gora in POŠ Stoperce pa  v telovadnici.

Prvi dve šolski uri bodo z učenci razredniki in sorazredniki, nato bo delo potekalo po urniku.

Učenci s seboj prinesejo zvezke za predmete po urniku za ponedeljek, šolske copate in peresnico.

PREHRANA

Ta dan bomo pripravili malico in kosilo oz. popoldansko malico. Zajtrka ne bo.

ŠOLSKI AVTOBUSNI PREVOZI

Šolski avtobusni prevozi bodo zjutraj in popoldan po aktualnem voznem redu (objavljen na šolski spletni strani).

RaP-a pred in po pouku (JV, PB) ta dan NE BO.

Starši, ki pridete po otroke po zaključku šolskih obveznosti, le-te počakate pred šolo.

Z veseljem vas pričakujemo.                                                                                         Zaposleni v JZ OŠ Majšperk