Pozdravljeni!

Naslednji teden (od 18.3.do 22.3.2019) imajo učenci tretjih razredov plavalni tečaj (ves teden, vsak dan štiri ure).

Izpred šole v Stopercah gremo 7.20. Prosimo, da jih pravočasno pripeljete v šolo. S seboj naj imajo veliko brisačo in kopalke. Šolsko malico bodo nesli s seboj. S plavalnim tečajem končajo vsak dan ob 12.uri. Vračajo se okoli enih in imajo kosilo ter podaljšano bivanje kot običajno. Torbe v tem tednu ostanejo doma. Prinesejo copate, da jih lahko v podaljšanem bivanju obujejo.

Lep pozdrav, učiteljica Vesna

Rezultat iskanja slik za plavanje

Učenci 1. in 2. razreda pa gredo v sredo, 20.3.2019, v šolo v naravi. Odhod je iz Majšperka ob 8.30. Vsa podrobnejša navodila ste dobili pri razredničarki.

Plavalni tečaj bo imeli pa v tednu od 25. 3 do 29 .3. 2019. Iz šole gredo učenci ob 11.20 in se vračajo ob 14.45. Pred plavalnim tečajem imajo vsak dan še pouk. S seboj imajo v nahrbtniku označeno brisačo in kopalke. V nahrbtniku naj imajo tanjšo kapo, ki jo bodo potrebovali, ko se vračajo domov. Kosila v tem tednu ni (je že odjavljeno), vsi s seboj v terme nesejo drugo malico.