Spoštovani starši, drage učenke in učenci.

Zadnji šolski dan bo potekal nekoliko drugače, kot po ustaljenem urniku. Vsi učenci VIZ Majšperk na ta dan zaključite s šolskimi dejavnostmi ob 13.00. Izjema so učenci 1. triade, za katere imamo organizirano podaljšano bivanje. Za njihov odhod domov poskrbite starši sami.

PREHRANA:

MALICA: 8.15 – Za vse učence.

KOSILO: 11.15 – Za učence od 1. do 3. razreda. Učenci od 4. do 8. razreda imajo kosilo po ustaljenem urniku.

ŠOLSKI AVTOBUSNI PREVOZ:

ODHOD šolskih avtobusov z Majšperka: 13.00, s Ptujske Gore: 13.05 in s Stoperc: 13.30.

Drugega kroga šolskih avtobusnih prevozov na ta dan ne bo.

Četrto šolsko uro si bomo skupaj z učenci ogledali Zaključne prireditve ob dnevu državnosti OŠ Majšperk, s katero smo ponovno dokazali, da s skupnimi močmi zmoremo VELIKO.

Po šolskem ogledu zaključne prireditve, bomo spletno povezavo z veseljem objavili tudi na šolski spletni strani in vas tako s kulturo nagradili ob uspešnem zaključku šolskega leta.

Z lepimi pozdravi.

Petra Dolenc, pomoč. rav.