Spoštovani starši!

Pred nami je teden ko pričnemo z izvajanjem izobraževanja na daljavo. Postavljeni smo pred izziv…kot družba, posamezniki in nenazadnje tudi kot šola. Priporočamo vam, da skupaj s svojim otrokom določite čas v dnevu, ki je namenjen šolskemu delu.

Navodila in zadolžitve za učence v času izobraževanja na daljavo:

1. Za dostop do poslanega gradiva se boste morali prijaviti na spletno stran novi.lopolis (https://novi.lopolis.si/prijava) s svojim uporabniškim imenom in geslom.
  2. Zadolžitve oz. naloge za učence bodo objavljene en dan prej med 17.00 in 19.00 na portalu Lo.Polis.
  3. Objavljeni bodo prispevki po urniku posameznega dneva.                                                                                                        (primer: PON_16.3._4a_MAT pomeni ponedeljek, 16.marec, 4.a razred, matematika)
  4. Naloge za vsak dan bodo objavljene do preklica.
  5. Učitelji bodo za vprašanja o izobraževanju dosegljivi na svoje e-naslove (priimek.ime@os-majsperk.si) vsaki dan od 9.00 do 12.00 in od 15.00 do 17.00.
  6. Konkretna navodila bodo učenci dobili od posameznega učitelja.
  7. V primeru nedelovanja portala bomo kontakte vzpostavili preko vaših e-naslovov.

Verjamem, da smo v teh letih zgradili visoko kulturo sodelovanja in spoštovanja dogovorov, da bomo skupaj dokazali, da se znamo obnašati zelo odgovorno.

Varujte svoje zdravje in zdravje vseh ob nas.

Skupaj bomo zagotovo zmogli.

Ravnateljica:

Evelin Kočevar